Asistencija Samardžića Udineze remizirao sa Sasuolom na otvaranju nedeljnog programa u Seriji a

Alo 12.02.2023

Fudbaleri Udinezea i Sasuola odigrali su 2:2 u prvoj utakmici nedeljnog programa 22. kola Serije A

U utakmici u kojoj su svi golovi postignu u prvih 45 minuta, prvi su poveli domaći pogotkom Udogija, koji je pogodio već u prvom minutu igre. Na izjednačenje se čekali samo šest minuta kada je Mateus Enrike poravnao rezultat na semaforu Dačija stadiona u Udinama. Nemački fudbaler srpskog fudbalera Lazar Samardžić je odigrao skoro celu utakmicu, a u 28 minutu upisao je asistenciju, jer je na sjajan način spojio sa golom Slovenca Bijola, koji je pogodio za 2:1.