"SAD balonima i vanzemaljcima pokušavaju da odvuku pažnju sa istrage o severnom toku" Bivši američki obaveštajac o pokušajima diverzije
Večernje novosti 14.02.2023 | Novosti Onlajn
!["SAD balonima i vanzemaljcima pokušavaju da odvuku pažnju sa istrage o severnom toku" Bivši američki obaveštajac o…](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
BIVŠI saradnik američke obaveštajne službe i uzbunjivač Evdard Snouden, koji je u međuvremenu dobio ruski pasoš, smatra da panika zbog mogućnosti da su leteći objekti oboreni iznad SAD i Kanada povezani sa vanzemaljcima ima za cilj da odvuče novinare od istraživanja eksplozija na gasovodima „Severni tok“.
Foto: Tviter/@BabakTaghvaee1/@disclosetv Snouden kaže da bi voleo da su oni povezani sa vanzemaljcima, ali nisu. - To je samo stara, veštački izazvana panika koja garantuje da će se novinari baviti besmislicama oko vazdušnih lopti a ne budžetom ili eksplozijama (tipa ‘Severni tok’) - napisao je on na Tviteru. Podsetimo, Američki novinar Simur Herš je ranije objavio tekst o svojoj istrazi eksplozija na gasnim magistralama „Severnog toka“. U članku Herš navodi da su