“Ludi” rezultati na Ostrvu: Fulam slavio bez Mitrovića, Siti se izgubio u šumi (video)

Sportski žurnal 18.02.2023

Pobede davljenika Sautemptona, Bornmuta i Evertona, Brentford do boda u 96. minutu

Fudbaleri Notingem Foresta i Mančester sitija odigrali su nerešeno 1:1, u utakmici 24. kola Premijer lige. Siti je poveo sjajnim golom Bernarda Silve sa ivice kaznenog prostora u 41. minutu i imao je tu prednost sve do 84. minuta kada je Kris Vud doneo izjednačenje i bod Forestu. Šansa Halanda iz 67. minuta kada je pogodio prečku, a iz odbitka sa četiri metra prebacio gol skupo je koštala Građane. Ekipa Pepa Gvardiole je propustila šansu da se novom pobedom vrati