Najtužnija proslava gola - tadić je tešio saigrača: Sudija sve gledao, pa napravio presedan: Ovo je veće od fudbala!
Mondo 20.02.2023 | Nikola Lalović
![Najtužnija proslava gola - tadić je tešio saigrača: Sudija sve gledao, pa napravio presedan: Ovo je veće od fudbala!](https://nstatic.net/img/logo/s/mondo.png)
Kristijan Atsu je dobio posvetu, a Mohamed Kudus je ostao bez žutog kartona, jer nekada treba "preskočiti" stroga pravila.
Kristijan Atsu je dobio posvetu, a Mohamed Kudus je ostao bez žutog kartona, jer nekada treba "preskočiti" stroga pravila. Svet fudbala i dalje tuguje zbog tragične smrti Kristijana Atsua, nekadašnjeg fudbalera Čelsija, Njukasla i Evertona i bivšeg reprezentativca Gane. On je letos potpisao za Hatajasport u Turskoj, a nakon što je dao prvi gol za tu ekipu nestao je u ruševinama nakon razornih zemljotresa koji su potresli ovu državu. Posle duge potrage na kraju je