Duško Ivanović posle poraza od Albe: Loša odbrana u drugom poluvremenu nas skupo koštala

Euronews 24.02.2023  |  Autor: Euronews

Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na svom terenu od Albe sa 72:87 (25:15, 19:24, 17:21, 11:27) u 25. kolu Evrolige i tako značajno smanjili svoje šanse da se plasiraju u top 8.

Imali su inicijativu crveno-beli tokom većeg dela prvog poluvremena, ali su u drugo doživeli veliki pad i na kraju ubedljivo izgubili. Trener beogradskog tima, Duško Ivanović, bio je više nego nezadovoljan rezultatom, ali i igrom svojih igrača: "Mi u drugom poluvremenu nismo igrali odbranu dovoljno dobro da bismo pobedili. Naročito se to odnosi na odbranu u tranziciji, a mnogo problema smo imali u situacijama 1 na 1. Sa druge strane, previše smo se oslanjali u