Povezane vesti

Košarkaši Zvezde ubedljivo poraženi od Albe

Košarkaši Zvezde ubedljivo poraženi od Albe

Politika 24.02.2023
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su večeras od Albe u Beogradu 87:72 (15:25, 24:19, 21:17, 27:11) u utakmici 25. kola Evrolige. Crveno-beli su četvrti put uzastopno poraženi od Albe na domaćem terenu i sada su na skoru 11-14, sve dalje od Top 8. Sa… »
Ivanović: Drugo poluvreme protiv Albe nije put za nastavak sezone

Ivanović: Drugo poluvreme protiv Albe nije put za nastavak sezone

Novi magazin 24.02.2023
Trener košarkaša Crvene zvezde Duško Ivanović rekao je večeras da njegova ekipa nije imala dobar šut za tri poena, i da meč protiv Albe nije dobar primer za nastavak sezone. "Večeras smo želeli samo trojkama, i imali smo otvorene šuteve, ali smo… »
Duško Ivanović ne odustaje od plej-ofa: ''Posle kiše dolazi sunce''

Duško Ivanović ne odustaje od plej-ofa: ''Posle kiše dolazi sunce''

Sportske.net 24.02.2023
''Slobodno napišite, ja sam kriv, tako iskreno i mislim. Imate li neko drugo pitanje?'', počeo je Duško Ivanović svoj komentar na neočekivani poraz Crvene zvezde od Albe u ''Pioniru'' rezultatom 87:72. ''Mi smo u prvom poluvremenu imali potrebnu… »
Košarkaši Zvezde od "plus 12" do teškog poraza od Albe

Košarkaši Zvezde od "plus 12" do teškog poraza od Albe

Dnevnik 24.02.2023
BEOGRAD: Košarkaši Crvene zvezde poraženi su večeras od Albe u Beogradu 87:72 (15:25, 24:19, 21:17, 27:11) u utakmici 25. kola Evrolige. Crveno-beli su četvrti put uzastopno poraženi od Albe na domaćem terenu i sada su na skoru 11-14, sve dalje od… »
Duško Ivanović posle poraza od Albe: Loša odbrana u drugom poluvremenu nas skupo koštala

Duško Ivanović posle poraza od Albe: Loša odbrana u drugom poluvremenu nas skupo koštala

Euronews 24.02.2023
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su na svom terenu od Albe sa 72:87 (25:15, 19:24, 17:21, 11:27) u 25. kolu Evrolige i tako značajno smanjili svoje šanse da se plasiraju u top 8. Imali su inicijativu crveno-beli tokom većeg dela prvog poluvremena… »
Nemojte više to da me pitate, napišite da sam ja kriv! Duško Ivanović o Zvezdinom porazu: Ozbiljna ekipa ne može ovako!

Nemojte više to da me pitate, napišite da sam ja kriv! Duško Ivanović o Zvezdinom porazu: Ozbiljna ekipa ne može ovako!

Mondo 24.02.2023
Trener Crvene zvezde na konferenciji za novinare posle Albe preuzeo krivicu za ovaj i za svaki poraz. Trener Crvene zvezde na konferenciji za novinare posle Albe preuzeo krivicu za ovaj i za svaki poraz. Crvena zvezda Meridianbet ponovo je glatko izgubila… »

Vesti dana »