Težak kiks intera! Bolonja šokirala "Neroazure", Napoli se osamio na prvom mestu na tabeli!

Kurir 26.02.2023

Fudbaleri Bolonje pobedili su danas na svom terenu Inter sa 1:0, u utakmici 24. kola italijanske Serije A.

Musa Barou je u 12. minutu postigao gol za domaći tim, koji je potom zbog nedozvoljene pozicije poništen. Bolonja je do pobede došla u drugom poluvremenu, nakon što je gol u 76. minutu postigao Rikardo Orsolini. Ekipa iz Milana zauzima drugo mesto sa 47 bodova, 18 manje u odnosu na vodeći Napoli, a Bolonja je sedma sa 35 bodova. Naredni meč Inter igra na svom terenu protiv Lečea, dok Bolonja gostuje Torinu. Kurir sport Pratite Kurir sport na Viberu Kurir