Savet za bezbednost saobraćaja grada Čačka organizovao takmičenje „Pažljivkova smotra”
Glas Zapadne Srbije 09.03.2023

Čačak - Savet za bezbednost saobraćaja grada Čačka organizovao je takmičenje „Pažljivkova smotra“ za predškolce i učenike prvog i drugog razreda osnovnih škola.
Ovaj projekat je pokrenula Agencija za bezbednost saobraćaja, a Grad je Čačak je prvi put uzeo učešće. Kako ističu iz Saveta za bezbednost saobraćaja, najveći značaj projekta je u edukaciji dece i usvajanju pravila ponašanja u saobraćaju. Foto: Kabinet gradonačelnika grada Čačka Nakon školske smotre, održana je i opštinska, gde su se četvoročlane ekipe iz predškolskih i školskih ustanova borile za plasman na regionalno i državno takmičenje. Pobednici iz kategorije



![[VIDEO] Profesor dr Zoran Stojković ispred koalicije Nada za Bor poručio: Bakar i zlato da ostanu kao resurs Bora i Srbije](https://nstatic.net/137/41480137xhjfdk.jpg)


