Позајмио сам паре од зеленаша, а нисам могао да их вратим! Аца Регина о деведесетим: Музичар проговорио о својој девојци рускињи!
Курир 11.03.2023

Музичар Александар Човић, познат и као Аца Регина говорио је о бројним стварима везаним за своју каријеру, али и неке детеље везане за приватни живот, које нико није знао.
Признао је и да ли је тачно да је током деведесетих позајмио паре од зеленаша. - Ја сам буквално позајмио, сећам се и суме, позајмио сам 3.000 марака, а нисам имао ни марке да то вратим. Ми смо очекивали да ‘Диско Сарајево’ прихвати тај албум, срећа прати храбре, и имали смо среће да они то прихвате и онда су нам платили трошкове албума, па сам на тај начин вратио. Да нису прихватили, не знам како би то било, имао сам 20 година, не знам како иду те ствари - рекао












