Izvučena sedmica u mančesteru Brutalni Haland postigao pet golova, Siti "zgazio" Lajpcig, Inter posle drame odoleo Portu, Grujić pogodio prečku u finišu

Alo 14.03.2023
Izvučena sedmica u mančesteru Brutalni Haland postigao pet golova, Siti "zgazio" Lajpcig, Inter posle drame odoleo Portu…

Fudbaleri Mančester sitija ponizili su Lajpcig - 7:0 u revanš meču osmine finala Lige šampiona!

U prvom susretu ova dva tima bilo je 1:1, a sada je Siti naneo Lajpcigu najubedljiviji poraz u istoriji. Nestvarno veče zaista! Dugo će se pričati o ovoj utakmici, a u glavnoj ulozi našao se Erling Haland koji je postigao čak pet golova! Norvežaninu je večeras sve ulazilo i ponovo je u svom stilu, pokupio sve odbitke, uvek bio na pravom mestu, jedan gol je dao i tako što su ga napucali na gol liniji. Prvi je pao u 22. minutu, posle sumnjivog penala. Samo minut i po