Sremska MITROVICA: Crvena zvezda nadigrala Radnički - 90 minuta odličnog fudbala

Mondo 15.03.2023

SREMSKA MITROVICA: Crvena zvezda nadigrala Radnički - 90 minuta odličnog fudbalaU Sremskoj Mitrovici na terenu Fudbalskog kluba “Radnički” odigrana je utakmica osmine finala između ovog tima i FK “Crvena zvezda”

SREMSKA MITROVICA: Crvena zvezda nadigrala Radnički - 90 minuta odličnog fudbalaU Sremskoj Mitrovici na terenu Fudbalskog kluba “Radnički” odigrana je utakmica osmine finala između ovog tima i FK “Crvena zvezda” Iako su domaći vodili većinu prvog poluvremena 1:0, “Zvezda” je do kraja poluvremena izjednačila, a nakon toga i okrenula rezultat u svoju korist, te je meč završen rezulatom 3:1 za “Crvenu zvezdu”. Ljubitelji fudbala iz Sremske Mitrovice, kao i navijači