Teniseri TK Šumice nastavljaju sa uspesima, Jevrosima Mitić osvojila je prvo mesto na prvenstvu u Nišu

Jugmedia 17.03.2023  |  Z. Jovanović

Mladi teniseri TK Šumice iz Leskovca nastavili su niz uspeha na teniskim terenima u Srbiji.

Obog puta, na terenima Teniske akademije Živković na otvorenom prvenstvu Niša u dva finala osvojeno je jedno prvi i jedno drugo mesto. U kategoriji devojčica do 16 godina, Jevrosima Mitić osvojila je prvo mesto ubedljivo savladavši u finalu Danicu Marjanović rezultatom 2:0 (6:1 i 6:0). Jevrosima je trenutno četvrta u Srbiji na rang listi u svojoj kategoriji i povodom ovog uspeha kaže da je vredno trenirala i spremala se za ovaj turnir. „Vredno sam trenirala i