Važna pobeda protiv Trajala (VIDEO)

Zoom UE 18.03.2023

UŽICE – U 24. kolu Prve lige Srbije, fudbaleri GFK Slobode savladali goste iz Kruševca, ekipu Trajala, minimalnim rezultatom 1:0. Strelac u 83. minutu bio je Marko Bačanin. Fudbalerima GFK Slobode ovo je tek šesta pobeda, a rekord lige drže u nerešenim mečevima, čak 13, uz pet poraza u ovoj sezoni.

Videlo se još od samog starta utakmice da su Kruševljani u Užice došli sa vidljivom namerom da uzmu jedan bod, tako su se gosti sramotno „valjali po terenu“ i opstruisali igru sve do vodećeg gola fudbalera GFK Slobode u 83. minutu. Na drugoj strani, fudbaleri Slobode počeli su ofanzivno, i već u sedmom minutu zapretili gostima. Ristić je sa 15 metara snažno ali neprecizno šutirao, pa je lopta završila pored gola. Samo minut kasnije Đukić je šutirao iskosa sa ivice