Pobeda za polemike - Trijumf Radničkog iako je bio polovičan iz penala, Novosađani primili prvi gol u prolećnom delu (video)

Sportski žurnal 18.03.2023
Pobeda za polemike - Trijumf Radničkog iako je bio polovičan iz penala, Novosađani primili prvi gol u prolećnom delu…

Četiri meča, nijedan tim nije postigao više od gola, minimalno slavila tri domaćina, podela plena u Šapcu

RADNIČKI (NB) - NOVI SAD 1:0 (0:0) Beograd – Stadion: Radničkog na Novom Beogradu. Sudija: Miroslav Miletić (Gornji Milanovac). Pomoćnici: Uroš Radovanović (Gruža) i Ilija Novaković (Gruža). Žuti kartoni: Ilić, Kojić, Nuredini, Gluščević (Radnički), Mažić, V. Balabanović, M. Balabanović, Blagojević, Leandro (Novi Sad). Crveni karton: Miloš Milovanović (Novi Sad) u 81. minutu. Strelac: 1:0 Slavko Lukić (iz jedanaesterca) u 76. minutu. RADNIČKI (NB): Čubraković,