Jokić išao ka novom tripl-dablu pa stao u finišu Denver u krizi, posle drame poražen od Njujorka

Alo 18.03.2023

Košarkaši Denvera poraženi su u čuvenom Medison Skver Gardenu od domaćih Njujork Niksa rezultatom 116:110.

Nagetsi su u krizi i ovo im je peti poraz u poslednjih šest utakmica. Nikola Jokić je bio blizu novog tripl-dabla. Za 36 minuta srpski as je upisao 24 poena, 10 skokova i 8 asistencija. Jokić je meč otvorio prilično tiho, imao šest poena u prvoj deonici, ali se u drugoj razigrao, ne toliko poenterski (13 poena u prvom poluvremenu), koliko majstorijom za 2+1, te sa par asistencija saigračima koje je pokrenuo u veliki preokret. Nikola Jokic only needs one hand for