Đoković u intervjuu za CNN: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu
N1 Info 21.03.2023 | Autor:Saša Ozmo
![Đoković u intervjuu za CNN: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu](https://nstatic.net/img/logo/s/n1-info.png)
Novak Đoković se nada da će moći da igra na US openu ove godine, tj. da će dotad biti ukinuto pravilo da nevakcinisani stranci ne mogu da uđu u SAD. „Ne kajem se“, rekao je Đoković u ekskluzivnom intervjuu za CNN, „U životu sam naučio da kajanje samo može da vam škodi, da vas natera da živite u prošlosti, a ja to ne želim.
Ne želim ni da živim previše u budućnosti. Želim da budem u sadašnjem trenutku koliko je to moguće, ali i da razmišljam o budućnosti, da stvorim bolju budućnost. Čestitam Alkarazu. Apsolutno je zaslužio da se vrati na mesto broj 1“. Đoković je u Indijan Velsu slavio pet, a u Majamiju šest puta. „Šteta je što nisam mogao da igram u Indijan Velsu i Majamiju, volim te turnire. Imao sam mnogo uspeha tamo, ali doneo sam svesnu odluku i znao sam da postoji rizik da ne