Povezane vesti

Novak Đoković poslao poruku Americi: Ne kajem se

Novak Đoković poslao poruku Americi: Ne kajem se

Politika 21.03.2023
Novak Đoković rekao je u intervjuu za Si-En-En da mu je žao što nije igrao na mastersima u Indijan Velsu i Majamiju, ali da se ne kaje što nije promenio svoju odluku o vakcinaciji zbog koje mu nije dozvoljen ulazak u Sjedinjene Američke Države… »
Đoković želi u Njujork: U životu sam naučio da kajanje samo može da vam škodi, da vas natera da živite u prošlosti

Đoković želi u Njujork: U životu sam naučio da kajanje samo može da vam škodi, da vas natera da živite u prošlosti

Sportski žurnal 21.03.2023
Kada sam 2021. godine izgubio od Medvedeva u finalu, doživeo sam jedan od najboljih momenata sa tamošnjom publikom, osvojio sam US open triput i igrao još mnogo finala. Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je za CNN da se nada da će… »
Đoković u intervjuu za CNN: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu

Đoković u intervjuu za CNN: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu

N1 Info 21.03.2023
Novak Đoković se nada da će moći da igra na US openu ove godine, tj. da će dotad biti ukinuto pravilo da nevakcinisani stranci ne mogu da uđu u SAD. „Ne kajem se“, rekao je Đoković u ekskluzivnom intervjuu za CNN, „U životu sam naučio da… »
Đoković: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na Ju Es Openu

Đoković: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na Ju Es Openu

Beta 21.03.2023
Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da se ne kaje što je prvo mesto na ATP listi predao Karlosu Alkarasu i što je morao da propusti turnire u Indijan Velsu i Majamiju i dodao da se nada da će zaigrati na Otvorenom prvenstvu SAD. "Ne, ne… »
Novak o Indijan Velsu: "Kajanje te samo sputava, želim da igram u Njujorku!"

Novak o Indijan Velsu: "Kajanje te samo sputava, želim da igram u Njujorku!"

Sportske.net 21.03.2023
Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da se ne kaje što je prvo mesto na ATP listi predao Karlosu Alkarasu i što je morao da propusti turnire u Indijan Velsu i Majamiju i dodao da se nada da će zaigrati na Otvorenom prvenstvu SAD. "Ne, ne… »
Alkaraz: Voleo bih da Novak Đoković igra na svakom turniru

Alkaraz: Voleo bih da Novak Đoković igra na svakom turniru

Politika 21.03.2023
NjUJORK – Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaraz izjavio je danas da bi voleo da Srbin Novak Đoković igra na svakom turniru, prenosi „Njujork tajms”. Alkaraz se u ponedeljak vratio na prvo mesto ATP liste, pošto je osvojio masters u… »
Đoković: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu!

Đoković: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu!

Novi magazin 21.03.2023
Novak Đoković se nada da će moći da igra na US openu ove godine, tj. da će dotad biti ukinuto pravilo da nevakcinisani stranci ne mogu da uđu u SAD. „Ne kajem se“, rekao je Đoković u ekskluzivnom intervjuu za CNN, „U životu sam naučio da… »
„Šteta za Indijan Vels i Majami, ali ne kajem se…“: Novak Đoković u raljama tuđe politike i svoje odluke

„Šteta za Indijan Vels i Majami, ali ne kajem se…“: Novak Đoković u raljama tuđe politike i svoje odluke

Danas 21.03.2023
Srpski teniser nije mogao da učestvuje na dva ovosezonska mastersa na tlu Sjedinjenih Američkih Država. Mada se prijavio za turnire serije 1.000 u Indijan Velsu i Majamiju, Novak Đoković nije se pojavio na nedavno završenom takmičenju niti će ga… »
Novak Đoković o Indijan Velsu i majamiju: ’ Šteta je što nisam mogao da igram u Indijan Velsu i Majamiju, volim te…

Novak Đoković o Indijan Velsu i majamiju: ’ Šteta je što nisam mogao da igram u Indijan Velsu i Majamiju, volim te…

Hot sport 21.03.2023
Srpski teniser se dotakao i Alkaraza. Najbolji srpski teniser Novak Đoković nije mogao da igra na mastersu u Indijan Velsu, zbog zabrane ulaska u SAD za nevakcinisane. On je rekao da ne voli da živi u prošlosti, ali dotakao se i spanskog tenisera… »
Đoković: Zaista želim da budem u Njujorku

Đoković: Zaista želim da budem u Njujorku

Dnevnik 21.03.2023
MAJAMI: Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas za CNN da se nada da će zaigrati na US Openu. Đoković zbog zabrane ulaska nevakcinisanim osobama u SAD nije mogao da nastupa na turnirima u Majamiju i Indijan Velsu. "Ne kajem se. U… »
Novak Đoković ne haje za ograničenja u Americi: Kajanje može samo da vam škodi

Novak Đoković ne haje za ograničenja u Americi: Kajanje može samo da vam škodi

Euronews 21.03.2023
Novak Đoković dao je ekskluzivan intervju za CNN, u kom se osvrnuo na svoju trenutnu situaciju i na činjenicu da mu je onemogućeno da igra na turnirima u Sjedinjenim Američkim Državama. Podsetimo, zbog odluke da se ne vakciniše protiv koronavirusa… »
„Voleo bih da Novak igra, mislim da bih imao šansu na AO“

„Voleo bih da Novak igra, mislim da bih imao šansu na AO“

Sport klub 21.03.2023
Podeli : Novi svetski broj jedan Karlos Alkaraz, koji je prestigao Novaka Đokovića, kaže da bi voleo da Novak igra na svakom turniru. Srpski teniser kao nevakcinisani stranac nije mogao da uđe u SAD na turnire u Indijan Velsu i Majamiju. Alkaraz je… »
U Americi mi je najvažniji jedan turnir! Đoković se oglasio posle zabrane: "Nadam se da će to da se promeni!"

U Americi mi je najvažniji jedan turnir! Đoković se oglasio posle zabrane: "Nadam se da će to da se promeni!"

Mondo 21.03.2023
Novak Đoković pričao je o zabrani ulaska u Ameriku koja ga je koštala igranja na Mastersima u Indijan Velsu i Majamiju. Novak Đoković pričao je o zabrani ulaska u Ameriku koja ga je koštala igranja na Mastersima u Indijan Velsu i Majamiju. Novak… »
Ne kajem se: Đoković se oglasio za Si-En-En

Ne kajem se: Đoković se oglasio za Si-En-En

Večernje novosti 21.03.2023
PRVA američka turneja za Novaka Đokovića je prošlost, sada, gleda ka budućnosti i potencijalnom nastupu na Ju-Es openu u septembru. Tako razmišlja najbolji srpski teniser koji je u intervjuu za Si-En-En poručio da se lako pomorio sa sudbinom da… »
Đoković: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu!

Đoković: Ne kajem se, nadam se da ću igrati na US openu!

Sport klub 21.03.2023
Podeli : Novak Đoković se nada da će moći da igra na US openu ove godine, tj. da će dotad biti ukinuto pravilo da nevakcinisani stranci ne mogu da uđu u SAD. „Ne kajem se“, rekao je Đoković u ekskluzivnom intervjuu za CNN, „U životu sam… »
Alkaras: Prvi sam, jer Novak nije igrao

Alkaras: Prvi sam, jer Novak nije igrao

Sportski žurnal 21.03.2023
Mladi Španac preoteo Novaku Đokoviću prvu poziciju na ATP listi. Još kad je Novak Đoković oborio rekord legendarne Štefi Graf po broju nedelja na vrhu svetskog tenisa (377) i postao apsolutni vladar belog sporta, postojala je opasnost da mu Karlos… »
Alkaraz preoteo prvu poziciju Đokoviću

Alkaraz preoteo prvu poziciju Đokoviću

Politika 21.03.2023
Osvajanjem titule na mastersu u Indijan Velsu, Španac pretekao našeg asa, ali da bi se zadržao na vrhu mora do trofeja i u Majamiju. – Nadal posle skoro 18 godina prvi put nije među 10 najboljih. Još kad je Novak Đoković oborio rekord legendarne… »
Oglasio se Alkaras posle skidanja Đokovića sa trona

Oglasio se Alkaras posle skidanja Đokovića sa trona

Vesti online 21.03.2023
Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaras izjavio je danas da bi voleo da Srbin Novak Đoković igra na svakom turniru, prenosi “Njujork tajms”. Alkaras se u ponedeljak vratio na prvo mesto ATP liste, pošto je osvojio masters u Indijan Velsu. On… »
Alkaraz: Voleo bih da Novak Đoković igra na svakom turniru

Alkaraz: Voleo bih da Novak Đoković igra na svakom turniru

Dnevnik 21.03.2023
NjUJORK: Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaraz izjavio je danas da bi voleo da Srbin Novak Đoković igra na svakom turniru, prenosi "Njujor tajms". Alkaraz se u ponedeljak vratio na prvo mesto ATP liste, pošto je osvojio masters u Indijan Velsu… »
Alkaras: Voleo bih da Novak Đoković igra na svakom turniru

Alkaras: Voleo bih da Novak Đoković igra na svakom turniru

Sportski žurnal 21.03.2023
Alkaras se u ponedeljak vratio na prvo mesto ATP liste, pošto je osvojio masters u Indijan Velsu. Najbolji teniser sveta Španac Karlos Alkaras izjavio je danas da bi voleo da Srbin Novak Đoković igra na svakom turniru, prenosi "Njujor tajms". Alkaras… »
Alkaraza pitali da li je fer ono što rade Đokoviću... Mogao je da ga "gurne pod voz", a Španac oduševio odgovorom!

Alkaraza pitali da li je fer ono što rade Đokoviću... Mogao je da ga "gurne pod voz", a Španac oduševio odgovorom!

Mondo 21.03.2023
Sportski potez Karlosa Alkaraza koji je podržao Novaka Đokovića uprkos tome što to u praksi znači i manje uspeha za njega. Sportski potez Karlosa Alkaraza koji je podržao Novaka Đokovića uprkos tome što to u praksi znači i manje uspeha za njega… »
Alkarazu treba čudo da ostane ispred Novaka: Ovo su 7 veličanstvenih kojima je to uspelo, Srbin je najbolji među njima!

Alkarazu treba čudo da ostane ispred Novaka: Ovo su 7 veličanstvenih kojima je to uspelo, Srbin je najbolji među njima!

Mondo 21.03.2023
Karlos Alkaraz mora da se upiše među sve same legende tenisa kako bi odbranio prvo mesto i ostao ispred Novaka Đokovića, Ono što je njemu potrebno da uradi do sada su uradila samo sedmorica tenisera. Karlos Alkaraz mora da se upiše među sve same… »
Da li je moguće ovo!? Novak Đoković na jednoj, ceo Top 10 na drugoj strani - i opet džaba!

Da li je moguće ovo!? Novak Đoković na jednoj, ceo Top 10 na drugoj strani - i opet džaba!

Večernje novosti 20.03.2023
NOVAK Đoković ponovo je skliznuo sa pozicije broj 1 na ATP listi koju mu je preuzeo Karlos Alkaraz. Svima koji su iole upućeni u dešavanja iz sveta "belog sporta" jasno je da je politika jedini razlog za novi teniski poredak, a jedan podatak pokazuje… »
Novi kralj stiže iz kalifornije: Novak i ostali sada jure Alkaraza

Novi kralj stiže iz kalifornije: Novak i ostali sada jure Alkaraza

Večernje novosti 20.03.2023
OD "lovca" do "lovine". Supertalentovani teniser Karlos Alkaraz uspeo da kruniše 12 dana u pustinji Kaliforinije na najbolji način, pošto je u finalu Indijan Velsa savladao Danila Medvedeva (6:3, 6:2). Ujedno, Španac je ponovo uspeo da povrati čelo… »
Neverovatno: Novak Đoković neće pipnuti reket, a vraća se na vrh?! Evo šta je Srbinu neophodno da ponovo dođe na čelo…

Neverovatno: Novak Đoković neće pipnuti reket, a vraća se na vrh?! Evo šta je Srbinu neophodno da ponovo dođe na čelo…

Večernje novosti 20.03.2023
KARLOS ALKARAZ preuzeo je prvo mesto na ATP listi od Novak Đokovića osvajanjem mastera u Indijan velsu. Ipak, momak iz Mursije imaće jako težak zadatak da to mesto i sačuva, zanimljivo, srpski as mogao bi ekspreso da se vrati na čelo, a da pri tom… »

Vesti dana »