Agonija crno-belih Partizan poražen od CSKA 1948 u prijateljskoj utakmici u Humskoj

Alo 25.03.2023

Fudbaleri Partizana poraženi su od ekipe CSKA Sofija 1948 u prijateljskoj utakmici sa 2:0

U utakmici koja se igrala na stadionu u Humskoj pred praznim tribinama, prvi gol smo videli u 34. minutu kada je Dikov savladao Stevanovića. I drugi gol je bio delo Svetoslava Dikova, prednost gostiju iz Bugarske je duplirana u 54. minutu, što je na kraju bio i konačan rezultat meča. To znači da Partizan ni šestu utakmicu zaredom nije uspeo da dobije utakmicu na svom stadionu. "KARIOKE" SE ODLUČILE NA OVAJ POTEZ Brazil dobio novog kapitena fudbalske reprezentacije