Udario Lebrona, pa opsovao - marš, majku ti je**m! Nikola potpuno izgubio živce, sudije ga odmah isključile!

Mondo 26.03.2023  |  Mladen Šolak

Nikola Vučević isključen je pre poluvremena zbog burne reakcije nakon prekršaja na Lebronu Džejmsu

Nikola Vučević isključen je pre poluvremena zbog burne reakcije nakon prekršaja na Lebronu Džejmsu Crnogorski košarkaš Nikola Vučević isključen je sa utakmice Los Anđeles Lejkers - Čikago Buls nakon prekršaja na Lebronu Džejmsu u drugoj četvrtini. U tom trenutku njegovi bulsi su vodili 61:47 i kontrolisali rezultat, a Lebron je kraj Nikole ušao u reket i dobio udarac. Da li je taj udarac bio toliko jak kao što je Džejms predstavio i da li se Vučević sa pravom