Bajern se osvetio Frajburgu Dortmundu slavio u derbiju i zadržao korak za liderom

Alo 08.04.2023

Fudbaleri Bajern Minhena pobedili su na svom terenu Frajburg sa 1:0, u utakmici 27. kola Bundeslige

Bavarci su se tako revanširali Frajburgu za poraz u četvrtfinalu Kupa Nemačke. Meč je rešio Matijas De Liht u 52. minutu meča, fenomenalnim golom. Dortmund je u derbiju kola pobedio Union Berlin sa 2:1 i tako zadržao korak za vodećim Bajernom koji ima dva boda više. Poveli su "milioneri" golom Danija Malena u 28. minutu, izjednačio je Berens u 61., da bi Mukoko u 79. minutu svojim sedmim golom u sezoni doneo sva tri boda svom timu. Ekipa Bajera iz Leverkuzena je sa