Minimalac Rome protiv Torina Verona u petom minutu nadoknade došla do tri boda zlata vredna

Alo 08.04.2023

Fudbaleri Rome pobedili su na gostujućem terenu Torino sa 1:0, u utakmici 29. kola Serije A

"Vučica" je tri boda iz Torina odnela zahvaljujući golu Paula Dibale iz osmog minuta, kada je aregntinski fudbaler uspešno izveo penal i matirao Vanju Milinković-Savića. Fudbaleri Verona napravilli su veliki preokret protiv Sasuola u finišu meča, pošto su od 0:1, na kraju slavili 2:1 i upisali važna tri boda na domaćem terenu. Domaćin je od 34. minutu gudibo, kada je Sasuolo preko Haruija došao do prednosti, koju je čuvao sve do 84. minuta. Domaća Verona nije se