Bivši trener partizana srušio zvezdinog "dželata" Aleksandar Stanojević pobedio Hrvata i rastužio nekadašnjeg kapitena Partizana

Alo 29.04.2023
Bivši trener partizana srušio zvezdinog "dželata" Aleksandar Stanojević pobedio Hrvata i rastužio nekadašnjeg kapitena…

Konja je uzela tri boda sa rezultatom 2:1, a gol odluke domaći su postigli u 85. minutu.

Srpski trener sa svojom ekipom Konjaspor slavio je pobedu u malom srpsko-hrvatskom derbiju protiv Turske koju predvodi Osiječanin Nenad Bjelica. Konja je uzela tri boda sa rezultatom 2:1, a gol odluke domaći su postigli u 85. minutu. Bu pozisyonda Bakasetas kırmızı kart gördü. Pozisyon ve karar hakkında düşünceleriniz? pic.twitter.com/wV3lQu47EE — Tw Anlık Gol (@twanlikgol) April 29, 2023 Trabzon je celo drugo poluvreme igrao sa desetoricom jer je u završnici prvog