Oglašena prodaja izvorišta mineralne vode u Tordi koja su u vlasništvu firme iz Kraljeva
Zrenjaninski 05.05.2023

Agencija za licenciranje stečajnih upravnika oglasila je prodaju dva izvorišta mineralne vode u Tordi, selu na području opštine Žitište, koja se nalaze u vlasništvu kraljevačkog preduzeća „Ibarforma“ u stečaju, saznaje portal zrenjaninski.com.
Kako je navedeno u oglasu, u jednom od objekata, površine 31 kvadratni metar, koji ima odobrenje za upotrebu, nalazi se bunar mineralne vode dubine oko 300 metara. Drugi objekat je površine 15 kvadrata i predstavlja bunar mineralne vode sa kacom i poklopcem iznad zemlje. Ovaj objekat je u vanknjižnom vlasništvu prodavca. Među nepokretnom imovinom, koja je ponuđena na prodaju, nalazi se i objekat za proizvodnju mineralne vode, ukupne površine 440 kvadratnih metara,


![GODINU DANA KASNIJE: Zrenjaninska opozicija ponovo na WI-FI prelazu i ponovo incidenti! [FOTO] Zrenjaninci na WI-FI prelazu](https://nstatic.net/046/40928046lonajg.jpg)








