Rodrigez pocepao crno-belima kartu za Kaunas Partizan imao "+18" pa sve prokockao za 15 minuta i ostao bez F4 (video)

Alo 10.05.2023

Košarkaši Reala pobedili su Partizan sa 98:94 (22:23, 17:32, 30:21, 28:18) u petom meču četvrtfinala Evrolige i prošli na F4 u Kaunas.

Partizan je propustio veliku priliku da izbori plasman na F4, pošto je početkom drugog poluvremena imao i 18 poena prednosti (59:41), ali je serijom grešaka i loših rešenja u napadu dozvolio Realu da preokrene rezultat i da stigne do pobede. Real je do F4 stigao serijom 3:2 u pobedama iako je madridski klub gubio 2:0. Košarkaši Reala će u polufinalu F4, koji je na programu od 19. do 21. maja u Kaunasu, igrati sa Barselonom. U drugom polufinalu sastaće se Monako i