180 Sekundi za korak ka finalu Inter u tri minuta obojio Milano u crno-plavo i došao jako blizu puta u Istanbul (video)

Alo 10.05.2023

Fudbaleri Intera pobedili su Milan sa 2:0 u prvom meču polufinala Lige šampiona.

Inter je poveo u osmom minutu golom Edina Džeka. "Neroazuri" su samo tri minuta kasnije postigli i drugi gol preko Henrika Mhitarijana. Inter je nastavio sa napadima, a Hakan Čalhanoglu je u 16. minutu pogodio stativu. Glavni sudija Hezus Hil Manzano je dosudio penal za Inter u 32. minutu posle prekršaja nad Lautarom Martinezom, ali je posle intervencije iz VAR sobe poništio svoju odluku. U drugom poluvremenu uglavnom se igralo na sredini terena, a najbolju šansu