Presudila dva detalja: Vaterpolisti Crvene zvezde nisu uspeli u prvom finalnom meču da iznenade Novi Beograd

Večernje novosti 11.05.2023  |  S. K.

CRVENA zvezda je dugo odolevala naletima šampiona. Ipak, crveno-beli su popustili u finišu prve finalne utakmice i izgubili od Novog Beograda sa 13:8. Druga utakmica je 17. maja u SC „25. maj – Milan Gale Muškatirović“, a eventualna majstorica 20. u bazenu „Vlaho Orlić“

FOTO: M. Vukadinović - Tri četvrtine smo bili u igri, a onda je, po meni, usledio pad koncetracije u odbrani i napadu koji je uticao da primimo dva laka gola. Prvo smo posle jednog kontrafaula primili gol iz igre, a potom na početku poslednje četvrtine primili gol sa dva metra i mislim da je to presudilo – ističe Dušan Vasić. Crveno-beli se nadaju da mogu da se revanširaju na svom bazenu: - Ostaje nam da analiziramo ono što je bilo loše u prvom meču. Znamo da smo