Novom šampionu se više ne igra Monca iznenadila Napoli, Fjorentina se trgla posle šokantnog poraza

Alo 14.05.2023

Fudbaleri Monce pobedili su danas na svom terenu ekipu Napolija rezultatom 2:0 u utakmici 35. kola italijanske Serije A.

Monca je do trijumfa stigla golovima Danija Mote u 18. i Andree Petanje u 53. minutu. Napoli, koji je još ranije obezbedio titulu u Seriji A, nalazi se na prvom mestu na tabeli sa 83 boda, dok je Monca deveta sa 49. Napoli će u narednom kolu u Napulju dočekati Inter, dok će Monca gostovati Sasuolu. Fiorentina je u Firenci nadigrala Udineze 2:0. Pogotke za domaći tim postigli su Gaetano Kastrovili u sedmom i Đakomo Bonaventura u 90. minutu. Claudio Grassi/LaPresse