Deki nije imao sreće Sampdorija vodila celu utakmicu, ali Empoli izjednačio pred sudijski zvižduk

Alo 15.05.2023

Fudbalski klub Sampdorija i Empolija odigrali su utakmicu 35. kola Serije A rezulatom 1:1

Puleni Dejana Stanković imali su prednost do pred sam kraj utakmice, ipak desio im se još jedan šok u sezoni. Bila je Sampdorija večeras bolji tim, ipak moraće da podeli po bod sa Empolije. Gol za vođstvo postigao je mladi Alesandro Zanioli na asistenciju veterana Fabija Kvaljarele u 34. minutu. Činilo se da će Sampodrija osvojiti tri boda, ipak Pikioli je pogodio u trećem minutu sudijske nadoknade i doneo remi svom timu. NIŠLIJE I SUBOTIČANI BEŽE IZ OPASNE ZONE