Bezobrazni Britanac je to i zaslužio! Novak Đoković je prvi put uradio ovako nešto

Večernje novosti 16.05.2023  |  Novosti online

Britanski teniser Kameron Nori pogodio je tokom drugog seta lopticom srpskog igrača Novaka Đokovića u osmini finala mastersa u Rimu.

FOTO: AP/Tanjug Nori je prilikom smeča pogodio Đokovića lopticom u nogu iako je srpski teniser bio okrenut leđima. Britanac se potom izvinio za ovaj potez, a Đoković mu je uputio oštar pogled. Nori je u tom trenutku izjednačio na 2:2 u drugom setu, a britanski teniser je izbegao kontakt očima sa protivnikom na startu novog poena. Nije se Nori tu zaustavio, posle je uoči poslednjeg gema bespotrebno zatražio medicinski tajm-aut. To je rezultiralo time da srpski as na