Srbi ostali bez trofeja Luka Jović plakao nakon finala, Inter odbranio Kup Italije (video)

Alo 24.05.2023

Fudbaleri Intera odbranili su trofej u Kupu Italije, pošto su večeras u finalu savladali Fiorentinu 2:1 (2:1).

Argentinac Niko Gonzales doneo je prednost ekipi iz Firence u trećem minutu, ali je njegov zemljak Lautaro Martinez sa dva pogotka, u 29. i 37. minutu, doneo timu iz Milana drugi uzastopni, ukupno deveti trofej Kupa u istoriji. Martinez je postigao jubilarni 100. i 101. gol za Inter. Za Fiorentinu je starter bio Nikola Milenković, dok su u nastavku šansu dobili Luka Jović i Aleksa Terzić. Jović je propustio nekoliko jako dobrih prilika za izjednačenja, a na kraju