Osam medalja za Kik boks Radnički

Glas Šumadije 28.05.2023  |  Jovanka Nikolić

Na poslednjem izbornom prvenstvu Srbije pred odlazak na Balkansko, Evropsko i Svetsko prvenstvo u kik boksu disciplina lou kik za sve uzrasne kategorije koje je odrzano u Rumi od 27.do 28. maja učestvovalo 66 klubova i 260 takmičara.

Kik boks klub Radnički Kragujevac nastupio sa osam takmicara i osvojio osam medalja. Veljko Mitrović mlađi junior do 71 osvojio je zlatnu medalju, kao i Aleksandar Veljković stariji junior do 63,5 kg i Nemanja Stojković stariji junior do 63,5kg. Željko Grčak, senior A klasa do 86 kg osvojio je srebrnu medalju, Jovan Petrović mlađi junior do 54kg, Vasilije Radovanović kadet do 54 kg, Andriana Mitrović mlađa juniorka do 60 kg i Luka Novokmet stariji junior do 63,5 kg