Beograđani, pomozite: Humanitarni bazar na Zvezdari, osnovci skupljaju pomoć za lečenje Mateje i Pavla
Večernje novosti 30.05.2023 | N.B.
![Beograđani, pomozite: Humanitarni bazar na Zvezdari, osnovci skupljaju pomoć za lečenje Mateje i Pavla](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
UČENICI i zaposleni u Osnovnoj školi "Veljko Dugošević" u beogradskom naselju Zvezdara organizuju u subotu, 3. juna od 10 do 13 sati, humanitarni bazar na kojem će se prikupljati pomoć za lečenje dvojice đaka, Mateje Vukoja i Pavla Tasića.
Privatna arhiva U okviru bazara, pod nazivom "Srce se nema da se ima, srce se ima da se da svima", biće likovna izložba, na prodajnim štandovima osnovci će prodavati svoje ručne radove, a biće organizovani i muzički program, kao i "Bazar kafić". Sav prihod koji bude prikupljen na Bazaru biće lično predat roditeljima dvojice dečaka. Mateja Vukoje je učenik drugog razreda i on bolije od ESES sindroma, zbog čega često odlazi na lečenje u Istanbul. Pavle Tasić je rođen