На "Скају" пронађени нови докази о плаћеним убицама из Приједора: Раилић од Мијатовића купио пиштољ који је пронађен након ликвидације Шмита (фото)
Блиц 31.05.2023

Дешифровањем „Скај“ апликације на телефону Александра Миљатовића, појавили су се нови докази о плаћеним убицама из Приједора, и повезаности Далибора Раилића Дугог са убиством Михајла Ступара званог Шмит, сазнаје Српскаинфо.
Подсетимо, Дуги је оптужен да је наручио атентат на начелника криминалистичке полиције ПУ Приједор Раденка Башића, а убиство је починио управо Миљатовић, пише Српскаинфо. Ступар је брутално убијен у марту 2021. године у насељу Рашковац код Приједора, када га је убица изударао бејзбол палицом и прегазио аутомобилом. За убиство Шмита осумњичен је Марко Момић, али је он уз помоћ сарадника успео побећи, па је за њим расписана потерница. Међутим, инспектори су сада












