Bosanac preživeo udar groma! Hteo da zabeleži nevreme, a onda sevnulo na metar i po od njega: Zamalo smrt svoju snimih (video)

Kurir 07.06.2023
Bosanac preživeo udar groma! Hteo da zabeleži nevreme, a onda sevnulo na metar i po od njega: Zamalo smrt svoju snimih…

Ismet Alijagić Ćićmo slaviće 6. juni kao drugi rođendan nakon što je u dvorištu kuće u centru Bihaća doživeo nezapamćeno iskustvo.

Tokom jakog nevremena koje je juče zahvatilo grad Alijagić je doživio udar groma, međutim, prošao je bez povreda, a mesto udara na kome su vidljiva manja oštećenja planira da trajno označi. Alijagić je bio u bašti kad je udario grom. - Posmatrao sam jako olujno nevreme i slučajno počeo da snimam kako jaka kiša ukrašava cveće. Nisam ni slutio šta će se desiti. Moj keruša Masa je međutim pokazivala uznemirenost i strah. Drhtala je i nije se odmicala od mene - kaže

Povezane vesti »

Ključne reči

Balkan, najnovije vesti »