Завршени радови на Дому здравља на Видовданском насељу
Мој Нови Сад 10.06.2023

Градоначелник Милан Ђурић, заједно са директором Дома здравља Нови Сад Веселином Бојатом, обишао је данас завршне радове на Дому здравља на Видовданском насељу. – Радови на Дому здравља на Видовданском насељу су завршени, у шта смо се данас и уверили.
У новом и савременом Дому здравља, површине 1.045м 2 запослићемо нових 46 здравствених радника. Њих од септембра очекује увећање месечне зараде у вредности од 5,5%, а од децембра још додатних 10%. То су нова запошљавања наших суграђана у овом делу Града – изјавио је градоначелник. Он је додао да је укупна вредност пројекта 288,7 милиона динара који су опредељени из Буџета Града Новог Сада и то у износу од 81,3 милиона динара за опремање и 207,4 милиона







