Prvi trijumf u ligi nacija Odbojkašice Srbije konačno upisale pobedu i srušile Japanke

Alo 14.06.2023

Podmlađena ženska seniorska reprezentacija Srbije zabeležila je prvu pobedu u ovogodišnjem izdanju Lige nacija

Srbija je u prvom meču u Braziliji u okviru druge sedmice takmičenja nadigrala Japan sa 3:2. Po setovima je bilo 16:25, 25:20, 16:25, 25:20 i 15:10, posle 105 minuta igre. Imali smo priliku da pratimo sjajnu utakmicu u Braziliji, u kojoj je Srbija, nakon četiri poraza, stigla do dugočekane pobede. Nakon prvog seta, u kojem je Srbije još uvek tražila svoju prepoznatljivu igru, izabranice Đovanija Gvidetija su od starta drugog zaigrale kao preporođene. Sredinom seta