Rolerkoster "orlova" u Beču Srbija posle dva preokreta do pobede uz prvence dvojice reprezentativaca

Alo 16.06.2023

Fudbalska reprezentacija Srbijepobedila je Jordan sa 3:2 u prijateljskom meču u Beču.

Srbija je na startu meča "preživela" dve odlične šanse Jordana, a onda povela u sedmom minutu, prvencem Strahinje Erakovića. Korner koji je izveo kapiten Filip Kostić, najviši u skoku je bio Uroš Račić, koji je prebacio loptu na drugu stativu, a tamo je Eraković bio sam i lako je udarcem levom nogom sa pet metara matirao golmana Jordana. Do kraja poluvremena obe ekipe su imale nekoliko dobrih šansi, ali nije bilo promena rezultta. Foto: Marko Metlaš/Alo! Pogledaj