Sudija odmah poslao igrače u svlačionicu Evo zašto je prekinut meč Srbije i Jordana

Alo 16.06.2023

Fudbaleri Jordana napustili su prijateljsku utakmicu protiv Srbije koja se igra u Beču u 84. minutu, neposredno pošto je Srbija izjednačila na 2:2.

Posle gola Dejana Joveljića, deo srpskih navijača je ušao na teren, posle čega je ekipa Jordana napustila meč, a čeka se konačna odluka sudije Štefana Ebnera iz Austrije. Srbija je povela u sedmom minutu preko Erakovića, Al Mardi u 53. i Al-Tamari u 67. su doneli preokret Jordanu, da bi Joveljić u 84. doneo izjednačenje na 2:2. Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.