Debi Olanjinke i Krasoa, Lučić je potencijalno otkrovenje - Zvezda odlična protiv Borca!

Sportske.net 29.06.2023  |  Sportske.net

Druga pobeda Crvene zvezde u okviru priprema za novu sezonu, ovoga puta su na stadionu "Radomir Antić" u Užicu savladali Borac iz Banjaluke sa 2:0 (1:0).

Veliki je bio i broj navijača koji su došli da gledaju ovu utakmicu, pa je bila prava praznična atmosfera. Prvo poluvreme je proteklo bez mnogo šansi, Borac nije pretio, dok je Zvezda vrlo brzo stigla do prednosti. Igrao se 8. minut kada je Stefan Mitrović gradio sebi prostor za šut sa leve strane, uputio je odličan po zemlji, a od golmana Borca se lopta odbila u mrežu, bilo je i sreće za Zvezdu u ovoj situaciji. Bez mnogo šansi i za crveno-bele do kraja