Povezane vesti

Bahar: Mladi me ponovo oduševili

Bahar: Mladi me ponovo oduševili

Politika 29.06.2023
UŽICE – Crvena zvezda je i u drugom prijateljskom meču u sklopu priprema za novu sezonu ostvarila pobedu i savladala banjalučki Borac sa 2:0, a trener „crveno-belih” Barak Bahar bio je zadovoljan igrom cele ekipe, posebno mladih igrača… »
Druga pobeda Zvezde na pripremama, pao i Borac (video)

Druga pobeda Zvezde na pripremama, pao i Borac (video)

Sportski žurnal 29.06.2023
Posle pobede nad selekcijom grada Užica crveno-beli bolji od Banjalučana. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Borac iz Banjaluke 2:0 (1:0), u prijateljskom meču koji je odigran u Užicu, u sklopu priprema oba kluba za predstojeću sezonu. Zvezda… »
Bahar o Zvezdinim talentima i podršci Delija

Bahar o Zvezdinim talentima i podršci Delija

Sportski žurnal 29.06.2023
”Mladi me ponovo oduševili”. Još jednu pobedu ostvarili su fudbaleri Crvene zvezde na pripremama na Zlatiboru - slavili su sa 2:0 protiv Borca iz Banjaluke. Zadovoljan posle susreta bio je novi trener srpskog šampiona, Barak Bahar. - Radimo veoma… »
"Ne znam odakle su došli, stvorili se preko planina!" Zvezda pobeđuje sa Baharom, a Izraelac ima i jače utiske! (video)

"Ne znam odakle su došli, stvorili se preko planina!" Zvezda pobeđuje sa Baharom, a Izraelac ima i jače utiske! (video)

Mondo 29.06.2023
Izraelski stručnjak Barak Bahar nakon pobede Crvene zvezde govorio o meču, ali i o vernim navijačima crveno-belih. Izraelski stručnjak Barak Bahar nakon pobede Crvene zvezde govorio o meču, ali i o vernim navijačima crveno-belih. Fudbaleri Crvene… »
Ja sam zvezdin igrač, šta god da zatreba! Erakovićeva izjava će obradovati navijače - ne ide ovog leta?

Ja sam zvezdin igrač, šta god da zatreba! Erakovićeva izjava će obradovati navijače - ne ide ovog leta?

Mondo 29.06.2023
Strahinja Eraković je uprkos pričama o odlasku možda bliži ostanku u Crvenoj zvezdi ovog leta. Strahinja Eraković je uprkos pričama o odlasku možda bliži ostanku u Crvenoj zvezdi ovog leta. Crvena zvezda je slavila i u drugoj pripremnoj utakmici… »
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili Borac s 2:0 u prijateljskom meču

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili Borac s 2:0 u prijateljskom meču

Dnevnik 29.06.2023
UŽICE: Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Borac iz Banjaluke 2:0 (1:0), u prijateljskom meču koji je odigran u Užicu, u sklopu priprema oba kluba za predstojeću sezonu. Zvezda je na stadionu "Radomir Antić" povela već u osmom minutu. Posle… »
Crvena zvezda sigurna i protiv Borca iz Banjaluke, Jovan Šljivić je ozbiljan kapital

Crvena zvezda sigurna i protiv Borca iz Banjaluke, Jovan Šljivić je ozbiljan kapital

Euronews 29.06.2023
Crvena zvezda je tačku na prvi deo priprema na Zlatiboru stavila pobedom nad Borcem iz Banjaluke 2:0 (1:0). Iz potpune kontrole igre tokom svih 90 minuta, crveno-beli su slavili pogocima Stefana Mitrovića i Vladimira Lučića, a više od 1.500 navijača… »
Zvezdina deca pobedila Borac iz Banjaluke! Bahar im verovao u Užicu, oni vratili golovima i asistencijama!

Zvezdina deca pobedila Borac iz Banjaluke! Bahar im verovao u Užicu, oni vratili golovima i asistencijama!

Mondo 29.06.2023
Crvena zvezda se na drugoj utakmici oslonila na mlađe fudbalere, a oni pronašli način da odvedu tim do pobede. Crvena zvezda se na drugoj utakmici oslonila na mlađe fudbalere, a oni pronašli način da odvedu tim do pobede. Fudbaleri Crvene zvezde… »
Zvezda pobedila Banjalučane, debi Olajinke i Krasoa

Zvezda pobedila Banjalučane, debi Olajinke i Krasoa

Sport klub 29.06.2023
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su banjalučki Borac u drugoj pripremnoj utakmici u Užicu. Crveno-beli su na stadionu „Radomir Antić“ savladali Banjalučane rezultatom 2:0. Ono što može da raduje novog trenera Baraka Bahara je da su se kod oba… »
Bahar: Napredujemo, mladi me ponovo oduševili

Bahar: Napredujemo, mladi me ponovo oduševili

Sport klub 29.06.2023
Zadovoljan je bio trener Crvene zvezde Barak Bahar posle druge pripremne pobede u Užicu. Crveno-beli su savladali tim Borca iz Banjaluke sa 2:0. Prethodno su sa vladali reprezentaciju grada Užica sa 3:1. „Radimo veoma jako, visok je intenzitet… »
Debi Olanjinke i Krasoa, Lučić je potencijalno otkrovenje - Zvezda odlična protiv Borca!

Debi Olanjinke i Krasoa, Lučić je potencijalno otkrovenje - Zvezda odlična protiv Borca!

Sportske.net 29.06.2023
Druga pobeda Crvene zvezde u okviru priprema za novu sezonu, ovoga puta su na stadionu "Radomir Antić" u Užicu savladali Borac iz Banjaluke sa 2:0 (1:0). Veliki je bio i broj navijača koji su došli da gledaju ovu utakmicu, pa je bila prava praznična… »
„Delije“ transparentom podigle buru: Pozvale državu da reaguje na nasilje na Kosovu

„Delije“ transparentom podigle buru: Pozvale državu da reaguje na nasilje na Kosovu

Nova 29.06.2023
Navijači reagovali na situaciju u južnoj srpskoj pokrajini. Crvena zvezda je nastavila sa pripremama za narednu sezonu i u Užicu igra drugu prijateljsku utakmicu u kojoj je rival Borac iz Banjaluke. Na stadionu „Radomir Antić“ se okupio veliki… »
Neka ''nova'' zvezda: Baharovi ''klinci'' savladali Borac iz Banjaluke

Neka ''nova'' zvezda: Baharovi ''klinci'' savladali Borac iz Banjaluke

Večernje novosti 29.06.2023
Nakon što su bez mnogo muke savladali Selekciju grada Užica i najavili početak serije prijateljskih utakmica, šampion Srbije se sastao sa Borcem iz Banjaluke. Foto: FK Crvena zvezda Fudbaleri Crvene zvezda savladali su Borac iz Banjaluke na pripremnom… »
POLUVREME - Zvezda bolja za gol

POLUVREME - Zvezda bolja za gol

Sportske.net 29.06.2023
Na stadionu "Radomir Antić" u Užicu ekipa Crvene zvezde igra protiv Borca iz Banjaluke, ima i veliku podršku sa tribina, a posle prvih 45 minuta vodi sa 1:0. Jedini gol smo videli u 8. minutu utakmice, tada je Stefan Mitrović imao i sreće, šutirao… »

Vesti dana »