Srbija potopila Japance: Prvo mučenje, pa demonstracija sile za obezbeđeno četvrtfinale!

Večernje novosti 23.07.2023  |  Novosti online

Vaterpolo reprezentacija Srbije uspela je da se plasira u četvrtfinale Svetskog prvenstva pobedivši Japan sa 16:10

FOTO: VSS/A. Krupanić ČETVRTA ČETVRINA: 7' - Dva puta je Mitrović danas branio peterce! Uvertira za lob Drašovića. 3' - Srbija vraća prednost od šest golova razlike, rutinski posao za Delfine ostao je da se odradi do kraja meča. 2' - Skoro dva minuta bez gola prekida drugim golom Adači TREĆA ČETVRTINA: 8' - Kraj treće četvrtine, Srbija ''davi'' Japance, Drašović nemilosrdan, šest golova razlike za Delfine. 7' - Japan je skroz stao. Radulović donosi pet golova