Miroslav Aleksić o otpuštanju radnika jer je išao na protest: Naprednjački lokalni šerifi će vrlo brzo shvatiti da postoji odgovornost
Danas 03.08.2023 | Danas online
![Miroslav Aleksić o otpuštanju radnika jer je išao na protest: Naprednjački lokalni šerifi će vrlo brzo shvatiti da…](https://nstatic.net/img/logo/s/danas.png)
Zamenik predsednika Narodne stranke Miroslav Aleksić reagovao je na otpuštanje Željka Pejčić iz Bačke Palanke zbog učešća na protestu građana zbog smrti dečaka (13), koji je stradao od strujnog udara u tom gradu.
Aleksić je na svom Tviteru napisao da će naprednjački lokalni šerifi brzi shvatiti da postoji odgovornost za ovakvo iživljavanje. „Čovek koji je bio na protestu zbog smrti dečaka u Bačkoj Palanci dobio otkaz!! Ovi naprednjački lokalni šerifi će vrlo brzo shvatiti da postoji odgovornost ovakvo iživljavanje!“, napisao je Aleksić. Čovek koji je bio na protestu zbog smrti dečaka u Bačkoj Palanci dobio otkaz!! Ovi naprednjački lokalni šerifi će vrlo brzo shvatiti da