Istorijski bod za "traktoriste" IMT na krovu remizirao sa Voždovcem u sjajnom meču

Alo 06.08.2023

Fudbaleri IMT-a i Voždovca odigrali su nerešeno 2:2, u drugom kolu Mozzart Bet Superlige Srbije

Tako su "traktoristi" došli do prvog boda u elitnom takmičenju, a mogli su lako i do sva tri, pošto su do 77. minuta vodili sa 2:1. Prvo poluvreme nije bilo toliko zanimljivo kao drugo, bez golova, a na startu drugog Jočić uspeva da dovede Voždovac u prednost, igrao se 49. minut. Izjednačio je Luka Luković u 53. minutu. Glišić donosi prednost IMT u 74. minutu, a Voždovac do boda dolazi zahvaljujući Burmazu koji postiže pogodak tri minuta kasnije. Za više sportskih