Crveno-beli se provukli pred čukarički Olimpijakos slavio na startu sezone, crveni karton u 4. minutu i Srbinov promašeni penal pomogli Pirejcima

Alo 20.08.2023
Crveno-beli se provukli pred čukarički Olimpijakos slavio na startu sezone, crveni karton u 4. minutu i Srbinov promašeni…

Trijumf pred dolazak srpskog kluba u Pirej.

Fudbaleri Olimpijakosa slavili su na otvaranju nove sezone u Grčkoj protiv ekipe Panseraikosa sa 2:0. Imali su mnogo sreće crveno-beli da gosti već u 4. minutu ostanu sa 10 igrača na terenu jer je Hajek dobio crveni karton. Nakon toga srpski internacionalac Kosta Aleksić promašio je penal u 54. minutu. Uspeli su domaći u 63. da povedu preko Bijela, a onda u 87. El Arabi je sa penala postavio konačan rezultat. Podsetimo, Olimpijakos će u četvrtak od 19 časova