Bravo za ivanjičke sportiste! Matija i Elvis osvojili prestižne sportske nagrade (VIDEO)

InfoLIGA 24.08.2023

Predsednik opštine Ivanjica, Momčilo Mitrović, organizovao je u svom kabinetu prijem dvojice mladih sportista koji su u prethodnom periodu osvojili prestižne nagrade.

Naime, Elvis Fetahi postao je vicešamion Srbije u boksu u juniorskoj kategoriji, dok je košarkaš Matija Milošević osvojio zlatnu medalju na juniorskom evropskom prvenstvu. Tim povodom dobili su i vaučere u vrednosti od 30000 dinara koje mogu utrošiti na kupovinu sportske opreme. Sportski klub „My Gym“ trenutno ima 30 članova i čak 15 registrovanih boksera, a trener Vladimir Bošković ističe značaj pomoći lokalne samouprave za razvoj sporta u Ivanjici. Lokalna