Ubedljiv poraz fudbalera Partizana protiv Nordsjelanda u plej-ofu za Ligu konferencija

Novi magazin 24.08.2023  |  Beta

Fudbaleri Partizana izgubili su večeras u danskom Farumu od Nordsjelanda sa 0:5, u prvoj utakmici baraža za plasman u Ligu konferencija.

Nordsjeland je poveo u 11. minutu golom koji je postigao Martin Frese, a zatim je dva gola iz jedanaesteraca postigao Markus Ingvartsen u 42. i 68. minutu. Četvrti gol postigao je Oliver Viladsen u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je igrač Partizana Mihajlo Ilić, koji je u 88. minutu postigao autogol. Partizan je prvi zapretio u 10. minutu kada je pokušao Kvinsi Menig sa 20-ak metara, a domaći golman bez problema odbrani. Minut kasnije Nordsjeland je poveo.