Još jedan poraz "gatovaca" u Prvoj ligi Srbije

Dnevnik 27.08.2023  |  Dnevnik.rs

Mladost Gat nije uspela ni u četvrtom kolu da zabeleži pobedu. Posle poraza od Inđije u prošlom kolu gatovci su poraženi i u četvtom kolu Prve lige od Vršca sa 2:1. Iako su gatovci obećavali prve bodove to se nije dogodilo, mada kako su igrali u prvom poluvremenu mogli su da odnesu ceo plen. Međutim u drugom poluvremenu odigrali su loše, što su Vrščani iskoristili i preokrenuli rezultat i pobedili.

Prve dve šanse na utakmici imali su gosti iz Vrpca, ali je golman Mladosti Vladan Elasin bio na mestu. Gatovci su prvu izglednu priliku imali u šestom minutu i odmah su i postigli pogodak. Odlično izgrađenu akciju završio je Lukijan Abadžija za vođstvo domaćih od 1:0. U narednih desetak minuta zapravo se igralo između dva šesnaesterca. U 17. minutu posle prekršaja nad igračem Mladosti sudija je dosudio slobodan udarac, ali je Dragan Kokanović šutirao prvao u