Niš od ponedeljka balkanska prestonica pozorišta - počinje "Teatar na raskršću"
Južne vesti 03.09.2023 | Sonja Vidojković Južne vesti
![Niš od ponedeljka balkanska prestonica pozorišta - počinje "Teatar na raskršću"](https://nstatic.net/img/logo/s/juzne-vesti.png)
Četvrti Festival drame i pozorišta Teatar na raskršću počeće u ponedeljak, 4. septembra i trajaće do nedelje, 10. septembra.
Niška publika imaće priliku da u Narodnom pozorištu pogleda šest takmičarskih i jednu revijalnu predstavu. Ukupno sedam predstava; foto: FB Narodno pozoriste Niš Otvaranje Teatra na raskršću zakazano je za ponedeljak, 4. septembar, od 20 sati kada će publika moći da pogleda predstavu Magbet beogradskog Narodnog pozorišta, u režiji Jagoša Markovića, kojom će biti otvoren i takmičarski deo Festivala. Za drugo veče Festivala selektor Spasoje Ž. Milovanović, koji je