Partizan slavio u trileru protiv IMT-a: Rezervisti Natho i Nikolić režirali neverovatan preokret

Euronews 03.09.2023  |  Autor: Euronews

Pobeda Partizana na krovu tržnog centra na Voždovcu protiv IMT-a! Crno-beli su tokom čitavog susreta bili u zaostatku, ali su golovima Natha i Nikolića u nadoknadi ipak došli do pobede - 3:2 (0:1).

Imao je IMT i dva gola prednosti. Dobru igru u tranziciji, organizovanu odbranu i veliku želju da nadigra crno-bele. Ali je greškama u samom finišu utakmice ostao na kraju i bez boda! Najpre je Saldanja u 70. minutu smanjio vođstvo novajlije u elitnom rangu na 2:1, da bi nakon pritiska Partizana, do tada fenomenalni Gordić poklekao još dva puta. Prvo u 91. minutu, kada je Glišić faulirao Belića, a sudija pokazao na "belu tačku", odakle je Natho bio sigurni