Partizanov čudesan preokret - pobeda u 95. Minutu! Crno-beli iz ponora do trijumfa za pamćenje!

Mondo 03.09.2023  |  Mladen Šolak

Golovima u sudijskoj nadoknadi, Partizan pobedio IMT na krovu tržnog centra "Stadion".

Golovima u sudijskoj nadoknadi, Partizan pobedio IMT na krovu tržnog centra "Stadion". Partizan je pobedio IMT u gostima 3:2, iako je u 56. minutu gubio 2:0 i iako je u 89. minutu pisalo na semaforu "2:1" za domaće. U tom trenutku je vezista crno-belih Kristijan Belić iznudio penal koji je Bibras Natho pretvorio u gol za izjednačenje, a potom je u dubokoj nadoknadi, u 95. minutu, Nemanja Nikolić posle driblinga savladao večeras odličnog golmana Miloša Gordića i